Zaznacz stronę

comarch erp optima

OPTIMA LOGO

COMARCH ERP OPTIMA – PROGRAM DO KSIĘGOWANIA FAKTUR

Wdrożenie systemów Comarch ERP opieramy na sprawdzonej od lat metodologii, która ewaluowała wraz ze zmieniającymi się standardami oprogramowania i zdobytym przez nas doświadczeniem.

Nasza metodologia jest podstawą do zarządzania projektem wdrożeniowym, jednak najważniejszym czynnikiem jest zespół realizujący projekty. Nasi konsultanci, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy przez ścisłą współpracę z Twoimi ludźmi zapewnią sukces realizacji projektu.

POROZMAWIAJMY.

Podstawą do skutecznego wdrożenia systemów Comarch ERP jest poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań biznesowych. Dlatego analiza przedwdrożeniowa zostanie przez nas przeprowadzona jeszcze przed podjęciem decyzji, na wstępnym etapie rozmów.

WDRAŻAMY ERP

W trakcie analizy biznesowej poznajemy cele, procesy zachodzące w firmie oraz omawiamy potrzeby związane z wdrożeniem systemu. Informacje zdobyte w trakcie analizy są podstawą do rozpoczęcia wdrożenia i skompletowania naszego zespołu wdrożeniowego.

Podczas tego etapu powstaje również szczegółowy harmonogram realizacji projektu. Analiza jest czasochłonnym etapem, który intensywnie angażuje obie strony projektu.

JAK WDRAŻAMY COMARCH ERP?

Nasza metodologia wdrożeniowa składa się z następujących etapów:

 

  • Inicjacja. Spotkanie inicjujące projekt wdrożeniowy, na którym ustalane są szczegóły realizacji projektu i ramowy harmonogram. W spotkaniu udział biorą nasi i Twoi przedstawiciele.
  • Analiza. W trakcie analizy opracowujemy wspólnie dokumentację opisującą procesy zachodzące w Twoim przedsiębiorstwie wraz ze sposobem ich realizacji w systemie Comarch ERP.
  • Projekt. Dokument, w którym znajduje się szczegółowy schemat i opis rozwiązania, które zostanie u Ciebie zrealizowane.
  • Instalacja.  Faktyczna instalacja oprogramowania i bazy danych na serwerze i komputerach w Twojej firmie.
  • Konfiguracja. Przygotowanie odpowiedniej konfiguracji systemu Comarch, zgodnie z analizą i projektem.
  • Migracja. Przeniesienie z Twojego poprzedniego systemu informatycznego, danych związanych z prowadzoną działalnością.
  • Testy. Przeprowadzone przez naszych konsultantów i wybrane przez Ciebie osoby testy funkcjonalne;
  • Szkolenie. Seria szkoleń poszczególnych grup użytkowników na gotowym w pełni systemie, w celu nabycia umiejętności samodzielnej pracy na systemie, zgodnie z założeniami analizy i projektu.
  • Uruchomienie systemu – proces uruchomienie systemu i rozpoczęcia pracy na systemie przez użytkowników.
  • Asysta personalna – w czasie pierwszych dni po uruchomieniu systemu nasi ludzie zapewniają wsparcie użytkownikom w pracy na systemie.

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu tych rozwiązań w Twojej firmie.