Zaznacz stronę

tworzenie stron www

Dziś strony WWW są powszechne. Posiadają je małe i duże firmy, organizacje społeczne, a także wiele osób, które po prostu chce zaistnieć w Internecie w jakiś sposób. Również stworzenie strony WWW obecnie jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. 

Naszą misją jest zadowolenie klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby klient odniósł jak największą satysfakcję z naszej realizacji. Dlatego jest ona dokładnie konsultowana z klientem, tak aby jak najwierniej oddać jego wizję. W celu zapoznania się z naszymi realizacjami zapraszamy do zakładki portfolio.

Projektowanie stron internetowych WordPress

Strona www z wykorzystaniem WordPressa + Divi

Oferujemy kompleksowe stworzenie strony internetowej opartej na systemie WordPress z szablonem Divi firmy Elegantthemes, który obecnie jest w Top10 najlepszych szablonów dla WordPressa.
W ramach usługi utworzenia strony otrzymujesz:

  • Indywidualnie przygotowaną stronę wizualnie, uruchomioną pod wskazaną domeną internetową na naszym lub Państwa serwerze;
  • Bezterminową licencję na szablon Divi w opcji z naszym serwerem; (sama licencja warta jest około 1000 zł)
  • Przekazanie dostępów do strony;

WordPress to uniwersalne i niezwykle nowoczesne narzędzie, które pozwoli nam zbudować stronę www spełniającą wszystkie Twoje wymagania! Z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, pasji i doświadczenia stworzymy dla Ciebie unikalną, internetową wizytówkę Twojej firmy. Zacznij prowadzić bloga, docieraj do jeszcze większego grona odbiorców Twoich treści oraz Klientów, w atrakcyjny sposób prezentuj ofertę swojej firmy, zarządzaj własnym sklepem!

WordPress to system zarządzania treścią (CMS), który umożliwia tworzenie w pełni funkcjonalnych stron internetowych. WordPress oparty jest na otwartej licencji zbliżonej do Open Source umożliwiającej dowolne modyfikowanie kodu, co pozwala budować również zaawansowane systemy oraz serwisy internetowe.

 

Projektowanie stron internetowych WordPress – korzystając z tego systemu otrzymujesz:

  • Stały rozwój i aktualizacje platformy pozwalają nadążyć za rozwojem technologii internetowych i bezpieczeństwem.
  • Efektywne wspomaganie SEO – przyspieszenie pozycjonowania ze strony Google.
  • Dużą elastyczność i szerokie możliwości rozbudowy strony.
  • Niższe koszty wdrożenia w stosunku do dedykowanych systemów CMS.
  • Popularność platformy zwiększająca dostępność kompetentnych web developerów.