Referencje

REKOMENDACJA

Spółka INFONETAX oferuje szereg produktów bardzo przydatnych w praktyce doradcy podatkowego. Z punktu widzenia specyfiki pracy mojej Kancelarii chciałbym zwrócić szczególną uwagę na znakomicie wspierający mnie w pracy Przegląd prasy.

Codziennie otrzymuję w formie poczty elektronicznej wyselekcjonowane artykuły z prasy codziennej, tygodników oraz portali internetowych, dotyczące problematyki prawnopodatkowej. Trzy najważniejsze według mnie zalety to:

  • oszczędność czasu – serwis, kierując się kluczowymi słowami, np. „podatek” dokładnie selekcjonuje teksty ze wszystkich istotnych dla rynku tytułów;
  • oszczędność środków finansowych – jest znacząco tańszy w opłacie za cały rok niż prenumerata jednego tytułu za 6 miesięcy;
  • funkcjonalność – każdy tekst może być prezentowany jako „zdjęcie” artykułu, ale także zapisany w zajmującym niewiele pamięci formacie pdf, a nawet w formie edytowalnej.

Artykuły prezentowane są oczywiście w całości, a nie, jak ma to miejsce w wielu innych przypadkach jako tzw. ledy lub fragmenty. Nie bez znaczenia jest fakt, że przy serwisie, podobnie jak przy tworzeniu innych produktów pracują praktykujący doradcy podatkowi, co pozwala jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszej grupy zawodowej. Polecam połączenie Przeglądu prasy w najlepszej funkcjonalności, czyli z założeniem konta pocztowego w branżowej domenie www.doradcapodatkowy.pl.

Przegląd prasy pozwala mi poznawanie najnowszych poglądów praktyki oraz komentarzy na poszczególne instytucje z zakresu prawa podatkowego, a przede wszystkim na bieżącą informację dotyczącą ciągłych zmian w gąszczu naszych podatków. Po 5 latach korzystania trudno mi wyobrazić sobie pracę bez tego narzędzia.

Polecam.

Dariusz M. Malinowski

doradca podatkowy nr wpisu 00076