CO TO JEST MOBEVO?

Mobevo to komplet narzędzi dla biura rachunkowego. Program do skanowania i odczytywania faktur. Panel online klienta. Analizy i statystyki.

Dla kogo?

Mobevo to zintegrowany pakiet narzędzi dla biur rachunkowych.

Co zyskasz?

Mobevo to w zasadzie nie narzędzie, a kompleksowy, zintegrowany pakiet narzędzi. Jedną z najważniejszego jego funkcji jest technologia OCR. To skrót od Optical Character Recognition, czyli optyczne rozpoznawanie znaków. Zadaniem OCR jest rozpoznanie tekstu w zeskanowanym dokumencie. W przypadku Mobevo, OCR służy do rozpoznania tekstu na fakturach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu metod z dziedziny rozpoznawania wzorców (zaliczanej do sztucznej inteligencji). OCR wykorzystuje różne metody segmentacji obrazu, które następnie są klasyfikowane jako poszczególne litery i liczby. W procesie rozczytu, wykorzystywane są sieci neuronowe. Moduł OCR jest mechanizmem samouczącym się, co oznacza, że poprawiając błędnie rozczytaną fakturę, uczymy algorytm prawidłowego rozpoznania tekstu. W praktyce praca z naszym OCR-em to możliwość pominięcia żmudnego i czasochłonnego przepisywania faktur do programu księgowego.

Jak to działa?

Program instalowany jest na SQL Serwer - co daje możliwość pracy wielostanowiskowej, gdzie wielu użytkowników, pracując na wielu komputerach korzysta z jednej bazy danych. Ponadto taka forma instalacji, daje nam gwarancję w pełni samodzielnego zarządzania przechowywanymi plikami.
image
image
image
image
image
image