CO TO JEST COMARCH ERP OPTIMA

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Dla kogo?

Comarch ERP Optima to jeden z najpopularniejszych progamów w Polsce, który jest stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży

Co zyskasz?

Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktruy, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Jak działa?

System Comarch ERP Optima jest dostępnym w modelu stacjonarnym oraz w chmurze (model abonamentowy), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet. W wersji stacjonarnej wymagany jest Serwer SQL.
image
image
image
image