CO TO JEST KALKULATOR-ZAGRANICA?

Kalkulator Zagranica to bardzo przydatne narzędzie wspomagające proces rozliczeń procesów gospodarczych związanych z obrotem z innymi krajami.

Dla kogo?

Kalkulator Zagranica to bardzo przydatne narzędzia wspomagające proces rozliczeń procesów gospodarczych związanych z obrotem z innymi krajami.

Co zyskasz?

Program składa się z czterech modułów:, ktory przelicza przychody uzyskane w walutach obcych osób pracujących poza granicami kraju na złotówki. Rozliczenie osób pracujących za granicą jest skomplikowane i czasochłonne. Różne stawki diet dla poszczególnych krajów, konieczność przeliczania kursów powodują, że sporządzanie zeznania rocznego jest czasochłonne. Drugi moduł to moduł FAKTURY - przelicza faktury zagraniczne oraz różnice kursowe. Automatycznie przelicza wartość faktury na walutę polską. Wyniki przeliczania wraz z tabelami kursów NBP możemy wydrukować i dołączyć do faktury. Moduł DELEGACJE - usprawnia proces rozliczania delegacji zagranicznych. Ostatni moduł to KURSY - program posiada wbudowaną bazę średnich kursów walut NBP z możliwością wyydruku tabeli z każdego dnia w roku. W bazie znajdują się kursy od 2002 roku aż po dzień dzisiejszy.

Jak to działa?

Program kalkulator-zagranica.pl w 100% jest oparty na przeglądarce internetowej. Do logowania wymaga od użytkownika podania indywidualnego loginu i hasła.
image
image
image
image