CO TO JEST EPPS?

Program Ewidencja Przebiegu Pojazdu jest przeznaczony dla wszystkich firm wykorzystujących w swojej działalności samochód oraz dla biur rachunkowych.

Dla kogo?

Program Ewidencja Przebiegu Pojazdu jest przeznaczona dla wszystkich firm wykorzystujących w swojej działalności samochód oraz dla biur rachunkowych. Program EPPS umożliwia prowadzenie ewidencji wielu pojazdów.

Co zyskasz?

W programie EPPS szybko obliczysz przebyte trasy. Prowadzenie kilometrówki w programie EPPS jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wystarczy wpisać kod pocztowy miejscowości startowej oraz kod pocztowy docelowy, a program EPPS podpowie nam liczbę przejechanych kilometrów. Od 1 kwietnia 2014 podatnik podatku od towarów i usług chcący odliczać cały zapłacony VAT od wydatków samochodowych zobowiązany jest zgłosić do Urzędu Skarbowego informację o pojazdach wykorzystywanych wyłącznie do działalności gospodarczej. Program EPPS umożliwia wysłanie formularza VAT-26 do US przez system E-Deklaracje. Wypełniony w programie formularz VAT-26 można również wydrukować i wysłać do US za pomocą poczty lub złożyć osobiście.

Jak to działa?

Program EPPS jest programem instalacyjnym. Wymagany jest serwer SQL w celu utworzenia bazy danych.
image
image
image